W pierwszym spotkaniu nasze piłkarki pokonały rywalki z województwa świętokrzyskiego 2:1. W kolejnym meczu 0:3 uległy reprezentantkom z mazowieckiego, natomiast w trzecim zremisowały 1:1 z zespołem gospodarzy.
- Aktualnie zajmujemy drugie miejsce, które jest premiowane awansem do finału, wyprzedza nas tylko województwo łódzkie - mówi trener Sebastian Kowiński. - Pozostałe dwa mecze, które zdecydują, kto finalnie weźmie udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, zagramy już wiosną.
Czytaj również:





![Wybrano „Diamenty Kultury” z powiatu włodawskiego. Kto powalczy w finale? [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-wybrano-diamenty-kultury-z-powiatu-wlodawskiego-kto-powalczy-w-finale-1772830935.jpg)



![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-22-2-2026-1772321406.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze