Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Sparingi pod okiem Don Diego. Nowe doświadczenie pięściarzy Olimpu

Pięściarze MKS Olimp Chełm z kolejnym cennym doświadczeniem. Tym razem zdobywali je w Rzeszowie pod okiem Mateusza "Don Diego" Kubiszyna.

W sesji sparingowej, oprócz chełmian, brali również udział reprezentanci klubów z województwa podkarpackiego, m.in. Irydy Mielec oraz Stali Rzeszów. Pojedynek z Mateuszem Kubiszynem, trzykrotnym mistrzem świata WAKO full kontakt oraz aktualnym mistrzem federacji Gromda, miał okazję stoczyć Igor Rondoś, jeden z czołowych pięściarzy Olimpu.

- To był bardzo owocny wyjazd, który przyniósł nie tylko nowe doświadczenie, ale również nowe kontakty i możliwości sportowej współpracy - podsumowuje trener chełmskich zawodników Konrad Rondoś.

Aktualnie czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama