Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Krasnostawscy taekwondocy sięgnęli po czarne pasy!

Karol Kornicki i Amelia Banaszkiewicz, dwoje reprezentantów krasnostawskiego klubu Songo Taekwondo, pomyślnie zdało egzamin organizowany przez Okręgowy Związek Taekwondo Olimpijskiego.

Był to egzamin na stopnie mistrzowskiego, który obydwoje zaliczyli pomyślnie. Rezultatem tego było zdobycie czarnego pasa zarówno przez Karola Kornickiego, jak i Amelię Banaszkiewicz.

- Oboje trenują taekwondo od szóstego roku życia, więc trzeba powiedzieć, że te pasy im się po prostu należały - mówi jeden z trenerów Songo, Patryk Kornicki. - To także ukoronowanie ich wieloletniej przygody z tą dyscypliną, a także dobry prognostyk przed kolejnymi startami.

Czytaj również:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama