Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Szachiści wracają do gry. Kolejny turniej z cyklu Grand Prix

Po kilku tygodniach przerwy sekcja szachowa MKS Agros Chełm wznowiła rozgrywki w ramach tegorocznego Grand Prix.

W szóstym z cyklu turnieju wzięło udział 17 osób rywalizujących w dwóch grupach wiekowych: do 11 oraz do 15 lat. W starszej grupie pierwsze miejsce zajęła Kinga Pietrucha, drugie Kuba Ożarowski, a trzecie Jan Tomaszewski. Wśród młodszych szachistów konkurencję zdominował Ksawery Michałek, za nim uplasował się Karol Nowoświat, a podium zamknęła Pola Mielniczuk.

Kolejne zawody z cyklu Grand Prix są zaplanowane na 22 października.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama