Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Chełm. Rondo nabierze kolorów - rozpoczęły się na nim prace

Rondo Romana Dmowskiego w Chełmie zmieni się nie do poznania! Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Chełmie zaprezentowało już jak ma wyglądać. Czas na realizację planów.

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Chełmie od nowa zagospodaruje rondo Romana Dmowskiego pod kątem zieleni. Pojawią się między innymi nowe nasadzenia. Wizualizacja została przedstawiona przez spółkę już w lipcu, teraz rozpoczęły się prace na rondzie. Efekt będzie można zobaczyć już niebawem. Koszt zmiany wyglądu ronda to 65 tys. zł.

Wizualizacja ronda.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

cradle 21.09.2023 11:29
Pięknie wjazd z prawdziwego zdarzenia Jeszcze ten paskudny napis M powinien zniknąć przy mc donaldzie szpeci on wszystko

Kierowca 21.09.2023 20:42
Rondo powinno mieć 2 pasy jak kiedyś i byłoby mniej zakorkowane

xandyx 20.09.2023 16:29
dlaczego nie świecą się latarnie przy tym rondzie i lubelskiej przy maku? ścieżka rowerowa nieoświetlona a to bardzo niebezpieczne. Zgłoszenie przez "naprawmy to" jest ignorowane - co jest grane ???

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Wuw Treść komentarza: Nie rozumiem. Pan chciał narazić swoje życie i miał do tego prawo, po co na siłę go próbować ratować? Dać mu pływać, jak się utopi, to trudno. A nie, że polecenie ratownika to nakaz. Nawet ratownik nie ma prawa decydować o naszym życiu. Data dodania komentarza: 14.08.2026, 11:21 Źródło komentarza: Okuninka. Pijany 32-latek wypłynął w głąb jeziora. Interweniował WOPR. Wezwano też policję Autor komentarza: Ola Treść komentarza: Super atrakcje, jedziemy. Data dodania komentarza: 14.08.2026, 08:25 Źródło komentarza: Korowód, koncerty i lot balonem już 16 sierpnia Autor komentarza: Jano Treść komentarza: Ja jade normalnie a on szybko ominiał carny samochod ale prawie zaraz wypadek przy kradynstaw Data dodania komentarza: 13.08.2026, 21:09 Źródło komentarza: Wypadek podczas policyjnej kontroli. Zderzenie samochodów w Dziecininie. Auto dachowało w rowie Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Najlepiej zamknąć miasto na cały miesiąc, ale czynsze od lokali w rynku zbierać podwójnie. W tym mieście tylko zabawa się liczy. Data dodania komentarza: 13.08.2026, 11:03 Źródło komentarza: Krasnystaw. Chmielaki 2026: zmiany w organizacji ruchu. Te ulice zostaną wyłączone z ruchu Autor komentarza: Jolka Treść komentarza: K....! Gdzie jest policja?!!! Ukrajyncy jezdza tą trasą jak chcą wyprzedzają na 3 i na podwójnej linii!!!! A policja nieoznakowanym łapie Polaka jak jedzie 95 km/h na 90 bo to jest bandyta! Data dodania komentarza: 12.08.2026, 23:14 Źródło komentarza: Wypadek na trasie Chełm-Hrubieszów. 80-latek zjechał na przeciwległy pas
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama