Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Chełm. Napad z nożem na pracowników stacji paliw. Jeden z podejrzanych w areszcie

Było ich dwóch. W kominiarkach na głowach wdarli się do jednej z chełmskich stacji paliw. Jeden został już zatrzymany. To 31-latek z Chełma. Usłyszał zarzuty i trafił do tymczasowego aresztu. Drugi wciąż jest poszukiwany.
Mężczyzna w kominiarce
zdjęcie ilustracyjne

Źródło: freepik

Do rozboju doszło 5 marca około godziny 16. Agresywni napastnicy, krzycząc i szarpiąc dwójkę zszokowanych pracowników (kobietę i mężczyznę) oraz wymachując nożem, zażądali utargu.

Z kasy zabrali około 2 tys. złotych i uciekli. Na szczęście nie zrobili nikomu krzywdy. Jak na razie jeden z nich został namierzony przez mundurowych. Jest już w tymczasowym areszcie.

Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też:


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama