Do rozboju doszło 5 marca około godziny 16. Agresywni napastnicy, krzycząc i szarpiąc dwójkę zszokowanych pracowników (kobietę i mężczyznę) oraz wymachując nożem, zażądali utargu.
Z kasy zabrali około 2 tys. złotych i uciekli. Na szczęście nie zrobili nikomu krzywdy. Jak na razie jeden z nich został namierzony przez mundurowych. Jest już w tymczasowym areszcie.
Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.
Czytaj też:



Napisz komentarz
Komentarze