Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Chełm. Na stadionie odbędzie się piknik rodzinny 800+

30 lipca na stadionie miejskim w Chełmie przy ulicy Pierwszego Pułku Szwoleżerów 15a odbędzie się drugi piknik rodzinny na terenie województwa lubelskiego. Na dzieci czeka szereg bezpłatnych atrakcji; warsztaty, animacje, konkursy, a także dmuchańce, wata cukrowa, popcorn i prawdziwa wojskowa grochówka. 

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ula 28.07.2023 15:27
A czy ... ambasador Chełma będzie tam z orędziem? Jak będzie, to wtedy i my licznie tam przybędziem. Przywieziem jemu banery, plakaty. Będziem większom atrakcją od ... cukrowej waty!

dorotka 28.07.2023 15:22
Komentarz zablokowany

Olo 27.07.2023 05:39
Wstyd dla miasta. Pisowska agitacja!

Miki 27.07.2023 10:09
Olo- Twoje PO nigdy o dzieciach nie myslało, jesli już to tylko o swoich z klanu.

Marta 30.07.2023 18:23
PO dalo ci ulgę prorodzinna, przedszkola i orliki, sale multimedialne w szkołach, stypendia, wyprawki, becikowe, kosiniakowe, nauczanie integracyjne, dluzszy macierzyński. Nie dawało pasożytom i to cię boli😂

Kazio 31.07.2023 09:06
Propaganda TVN i rudego odebrała ci rozum kobieto

kasia 27.07.2023 11:44
Wstyd to twój ojciec ma jak codziennie na ciebie patrzy

andy 27.07.2023 20:31
"listonosz zawsze dzwoni dwa razy"

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama