Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Klaudia z dwoma medalami! Sukces zawodniczki MKS Agros Chełm

Udział w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Pile okazał się bardzo owocny dla lekkoatletów MKS Agros Chełm. Jednej z reprezentantek klubu udało się tam dwukrotnie stanąć na podium. Całą ekipę przygotowali do zmagań trenerzy Piotr Osipiuk i Marek Mazurek.

MKS Agros Chełm podtrzymał tradycję medalową w zmaganiach organizowanych przez Zrzeszenie LZS, do którego należy od 1976 r. Klaudia Osipiuk przebiegła dystans 200 m w 25,02 sek. i zdobyła srebrny medal, z kolei brązowy wywalczyła na 400 m, osiągają czas 57,76 sek. Również na 400 m siódme miejsce zajął Jakub Gębicki, czasem 52,10 sek. zbliżając się minimalnie do swojego obecnego rekordu. Z kolei na dystansie 400 m osiągnął nową życiówkę, 2 min 3,89 sek., plasują się na dziesiątym miejscu. Szósta lokata w biegu na 400 m przez płotki przypadła natomiast Jakubowi Orzędowskiemu, którego czas to 58,18 sek. Także szóste miejsce zajęła sztafeta 4x400 m w składzie Kacper Tyrka, Jakub Gębicki, Norbert Tyrka i Jakub Orzędowski.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama