Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 13:52
Reklama Reklama firmy Pomix

Weronika wyśpiewała II miejsce

Weronika Jędruszak, uczennica Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Siedliszczu, zajęła II. miejsce w VIII Ogólnopolskim Jesiennym Konkursie Poezji Śpiewanej "Na strunach poezji".
Weronika wyśpiewała II miejsce

Finałowe zmagania wokalne, do którym zakwalifikowało się 29 wokalistów z całego kraju, odbyły się 28 listopada w Zespole Szkół nr 1 im. Wł. Grabskiego w Lublinie. Występy oceniali: prof. Andrea Jaworska, dr Jarosław Cymerman, Piotr Selim oraz dr hab. Rafał Szczerbakiewicz. Za wykonanie piosenki pt. "Kto tak ładnie kradnie" z filmu "Hallo Szpicbródka", Weronika otrzymała srebrną nutę poezji. Dzień później zaprezentowała się również podczas koncertu galowego w Muzeum Lubelskim.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama