Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 14:11
Reklama Reklama firmy Pomix

Maskotki dla najmłodszych

25 listopada w Domu Kultury w Siedliszczu odbył się finał akcji "Pluszowy Miś w mojej bibliotece". Data nie była przypadkowa, ponieważ tego dnia obchodzony jest Dzień Pluszowego Niedźwiadka.
Maskotki dla najmłodszych

Akcja realizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Siedliszczu miała na celu propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych. Dla najmłodszych, którzy w ostatnim czasie czynnie korzystali ze zbiorów miejscowej biblioteki, organizatorzy przygotowali blisko 50 maskotek.

Dzieci bardzo chętnie włączyły się do zabawy, a biblioteka z dnia na dzień zmieniała się w galerię prac dziecięcych, na których królowały misie małe i duże, z kokardą czy ozdobione futerkiem. Wielu dorosłych czytelników podziwiało prace 96-ciu małych artystów. W tym okresie w bibliotece wypożyczono ponad 400 pozycji przeznaczonych dla dzieci. Ponad 100 dzieci wraz z przyjaciółmi, rodzeństwem i rodzicami wzięło udział w tej zabawie. Na wszystkich czekały rebusy, łamigłówki, puzzle, działało również studio tatuażu brokatowego oraz stoisko z malowaniem twarzy. Zwolennicy zajęć plastycznych mogli tworzyć różnorodne kształty z ciastoliny. Wiele radości dostarczył dmuchany domek z piłeczkowym basenem. Hitem okazała się zaśżywa maskotka misia, która przytulała i głaskała dzieci.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama