Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 20:53
Reklama

Widowiskowa prapremiera crossovera Toyoty

Tysiące uczestników, setki samochodów i motocykli oraz mnóstwo atrakcji, które wzbogaciła prezentacja Toyoty C-HR – MOTO Arena 2016 za nami.
Widowiskowa prapremiera crossovera Toyoty

2 października przed stadionem Arena Lublin odbyło się zakończenie tegorocznego sezonu motoryzacyjnego, zorganizowane przez lubelskie moto kluby i stowarzyszenia, w którym uczestniczyło ok. 8000 osób! Imprezę rozpoczęła parada blisko 900 motocykli.

Powodzeniem cieszyły się strefa dla dzieci, konkursy takie jak: wyścig na oponach i rzut oponą, hamownia dla motocykli, stare pojazdy MPK, a także wozy bojowe. Oprócz stalowych rumaków można było podziwiać piękne samochody – youngtimery i oldtimery oraz współczesne cztery kółka stanowiące obiekty pożądania nie tylko mężczyzn. Jednym z nich był z pewnością nowy hybrydowy crossover Toyoty – model C-HR – którego prapremiera była wisienką na motoryzacyjnym torcie i zarazem gwoździem programu. Prezentację otworzył występ grupy tanecznej z Lublina UDS Cheerleaders.

Jak zapewniają przedstawiciele Autoryzowanego Dealera Toyoty w Lublinie AUTO PARK Rusiłowicz, Czarnik Sp. J., model C-HR powstał, aby się wyróżniać – zarówno na tle segmentu crossoverów, jak i w gamie marki. Cechuje się wyszukaną bryłą nadwozia i odważnymi liniami zainspirowanymi kształtem diamentu. Wiele mówi także sama nazwa C-HR, czyli Compact Hybrid Revolution.

– Compact, bo samochód prowadzi się jak auto kompaktowe. Hybrid, ponieważ wyposażone zostało w najnowszą IV generację napędu hybrydowego. Revolution, bo jej wygląd jest prawdziwą rewolucja na rynku – wyjaśnia kierownik działu marketingu firmy Auto Park Beata Żurkowska.

Nowy model Toyoty dostępny jest w czterech wersjach wyposażenia. Podstawowa kosztuje 79,9 tys. zł. Do wyboru są dwa rodzaje silników: turbodoładowana benzyna o pojemności 1.2 l i mocy 116 KM, oraz wersja hybrydowa z silnikiem 1.8 l i łącznej mocy układu 122 KM. Konfigurując C-HR, można wybrać przekładnię manualną lub automatyczną Multidrive S. Przy automacie opcją jest napęd na 4 koła.

Z początkiem września w stacjach dealerskich i po raz pierwszy w Polsce przez internet rozpoczęła się przedsprzedaż modelu. W ciągu pierwszego miesiąca na toyotę C-HR zdecydowało się pół tysiąca klientów, którzy jako pierwsi w Polsce odbiorą swoje samochody!

– Oficjalna sprzedaż modelu rozpocznie się w styczniu 2017 r. By zarezerwować i odebrać samochód jeszcze przed premierą, wystarczy złożyć zamówienie (tradycyjnie bądź on-line) i wpłacić zaliczkę – mówi Beata Żurkowska. – C-HR do jazd próbnych powinna być u nas w grudniu – dodaje.

Podczas MOTO Areny lubelski dealer Toyoty przeprowadził konkurs "Spędź zimowy weekend z C-HR", w którym można było wygrać ten właśnie model z pełnym bakiem na wybrany weekend. Jego zwycięzcą został Krzysztof Tuziemski, któremu oczywiście gratulujemy wygranej i odrobinę zazdrościmy przyjemności z jeżdżenia robiącą niesamowite wrażenie toyotą C-HR, jeszcze przed pojawieniem się tego modelu w salonach.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama
Reklama