Na szczęście mieszkańcy w porę sami wyszli z budynku. Akcja trwała około dwóch godzin, brały w niej udział dwa zastępy strażaków, w sumie 8 ratowników. Po ugaszeniu pożaru wynieśli i dogasili nadpalone elementy. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.
Do drugiego zdarzenia doszło w Chełmie przy ul. Krasickiego. Zapalił się garaż. Właściciel odłączył prąd i próbował sam opanować płomienie przed przyjazdem strażaków, ale nieskutecznie.
Ratownicy dostali informację dużym zadymieniu budynku po godzinie 5.40. Przez godzinę 6 strażaków gasiło pożar i wynosiło pozostałości z garażu, by tlące się elementy jeszcze przelać wodą.
Czytaj także:








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze