Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Kolejne medale Olimpu. Złoto Sebastiana i srebro Zofii

Dwójka reprezentantów sekcji podnoszenia ciężarów Olimpu Chełm z sukcesem wystartowała w Memoriale Janusza Kowalczyka. Turniej rozegrany został w Łukowie.

Sebastian Orzeł nie ma sobie równych. W konkurencji dwuboju podniósł 252 kg, rwąc 115 kg i podrzucając 137 kg. Tym wynikiem zdobył złoty medal, a także statuetkę dla najlepszego zawodnika w swojej grupie wiekowej oraz w kategorii +102 kg.

Chełmski Olimp reprezentowała też Zofia Trocka, która w dwuboju osiągnęła wynik 62 kg, co dało jej drugie miejsce w jej kategorii wiekowej i wagowej.

Czytaj też: Kolarze GKK Peleton Okszów w rankingu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama