Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Kornel zdominował konkurencję. Trwa ligowa rywalizacja

Chełmska Liga Squasha rozegrała turniej kategorii C+, w którym wzięło udział 28 osób.

Po 57 meczach i w sumie 147 setach pierwsze miejsce zajął Kornel Kołodziejczyk. Drugi stopień podium przypadł Sebastianowi Babiczowi, a trzeci Michałowi Pawłowskiemu. Pozostałe miejsca w najlepszej dziesiątce zajęli kolejno: Sławomir Olszewski, Radosław Rybak, Kamil Remiszewski, Bartosz Bochen, Konrad Klepczuk, Marek Rak i Łukasz Binio.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama