Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Za nimi kolejne mecze. Tenisowe rozgrywki rewanżowe

Trwają rozgrywki ligowe tenisistów stołowych. Następne zwycięstwa odnieśli zawodnicy Ogniwa Chełm i Żaczka Fajsławice, mniej szczęścia mieli natomiast reprezentanci SMS-u Włodawa.

II-ligowcy chełmskiego ogniwa podejmowali Akanzę II Lublin i po zaciętym spotkaniu dopisali na swoje konto dwa punkty, kończąc je 8:2. Punkty dla gospodarzy zdobyli: Adrian Kubajka (2,5), Paweł Widyński (2,5), Jacek Kozłowski (1,5) i Janusz Widyński (1,5). III-ligowcy Ogniwa Chełm zremisowali z kolei 5:5 z zespołem z Woli Sernickiej, umacniając się na drugim miejscu w grupie spadkowej.

Męski zespół UKS Żaczek Fajsławice pokonał natomiast w meczu rewanżowym rywali z Białej Podlaskiej 7:3. Punkty dla zwycięzców to zasługa: Krzysztofa Saleckiego (2,5), Piotra Piórkowskiego (1,5), Konrada Korzeniowskiego (1,5) oraz Bartłomieja Świdnika (1,5). Tenisistki klubu zmagały się z kolei w pierwszym z ośmiu turniejów Grand Prix LZS, który rozegrany został w Niedźwiadzie koło Lubartowa. W kategorii młodzików zwyciężyła Antonina Serafin, pokonując w finale 3:2 dobrze przygotowaną Lenę Romanowską z chełmskiego Ogniwa. Trzecie miejsce w tej kategorii zajęła Alicja Bochniarz. Na trzeciej lokacie wśród żaków uplasowała się Katarzyna Wasil, a tuż poza podium znalazła się Klaudia Zając.

Reprezentanci włodawskiego SMS-u w spotkaniu rewanżowym ulegli 4:6 drużynie AZS Politechnika Lublin. Punkty dla zespołu zdobyli: Sylwester Włoszek (1), Szymon Zguczyński (1), Błażej Warpas (1) oraz Sylwester Włoszek i Szymon Zguczyński w deblu (1).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama