- Kolędowanie stanowi rodzinne i religijne wydarzenie. To przedłużenie czasu Bożego Narodzenia. To pieśni opowiadające o wydarzeniach w Betlejem, narodzinach Jezusa. Piękne kultywowanie tradycji a co najważniejsze, czas spędzany w rodzinnym gronie, wśród najbliższych - tymi słowami przywitał parafian Ryszard Madziar - organizator kolędowania.
Proboszcz Jarosław Wójcik podziękował mu za zorganizowanie tak niezwykłego wydarzenia w parafii, jakim było wspólne śpiewanie kolęd z udziałem Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
W wydarzeniu wzięło udział około 600 osób z powiatu krasnostawskiego. Jak poinformowali organizatorzy, czas ten zapisał się wszystkim głęboko w pamięci i dostarczył uczestnikom wielu wrażeń.
Czytaj także:
![Krasnostawskie kolędowanie z orkiestrą koncertową Wojska Polskiego [ZDJĘCIA] Krasnostawskie kolędowanie z orkiestrą koncertową Wojska Polskiego [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-krasnostawskie-koledowanie-z-orkiestra-koncertowa-wojska-polskiego-zdjecia-1675931773.jpg)










![Wypadek z udziałem dwóch samochodów. 3 osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-bortatycze-kolonia-wypadek-z-udzialem-dwoch-samochodow-3-osoby-trafily-do-szpitala-zdjecia-1765725358.jpg)




![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [14-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765669947.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze