Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Osiem medali Sokoła w turnieju Weyer Taekwondo Challenge

Właśnie tyle krążków przywiozły reprezentantki krasnostawskiego klubu z turnieju Weyer Taekwondo Challenge, który odbył się w Żyrzynie. Rywalizowało tam 180 zawodników z 12 klubów (w tym również jednego z Ukrainy) w kategoriach młodzików, kadetów i juniorów.

Wśród młodzików w kategorii walk srebrne medale wywalczyły: Zuzanna Grudzińska i Maja Tubilewicz, a brązowe Maja Marucha i Natalia Mazurek. Dodatkowo Maja Tubilewicz dołożyła jeszcze jeden brązowy krążek w konkurencji sprawnościowej. Dorobek medalowy klubu zasiliły jeszcze kadetki, które rywalizowały w walkach. Po srebro sięgnęła Klaudia Kmieć, a po brąz Antonina Witko i Malwina Król.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama