Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Ryzykowne wyprzedzanie 44-latka z włodawskiego. Zniszczył trzy auta

Kierowca bmw nieprawidłowo wyprzedzał seata i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka audi. W wyniku wypadku jedna osoba została przewieziona do szpitala.
Ryzykowne wyprzedzanie 44-latka z włodawskiego. Zniszczył trzy auta

Źródło: Policja Parczew

Do wypadku doszło wczoraj (22 grudnia) w Sosnowicy. Jak wstępnie ustalili policjanci, 44-letni mieszkaniec powiatu włodawskiego jechał drogą wojewódzką numer 819 i doprowadził do zderzenia trzech aut. Pasażerka audi, 58-letnia mieszkanka powiatu parczewskiego, trafiła do szpitala z obrażeniami. Pozostałym uczestnikom nic się nie stało.

- Policjanci wykonali oględziny z technikiem kryminalistyki. Początkowo droga była całkowicie zablokowana, a następnie ruch odbywał się wahadłowo. Kierowcy byli trzeźwi, lecz wstępne badanie na zawartość narkotyków w organizmie kierowcy bmw dało wynik pozytywny. W związku z tym pobrano od 44-latka krew do dalszych, szczegółowych badań - informuje komisarz Beata Bocian-Najda z Komendy Powiatowej Policji w Parczewie.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamarekrutacja
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PowiatowaTreść komentarza: Pan zza wschodniej granicy nie przyswoił przepisów obowiązujących w Polsce.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 15:03Źródło komentarza: Horrendalny mandat dla kierowcy porsche. Zaszalał na krajowej 12Autor komentarza: jaTreść komentarza: Skoro praca jest bardzo obciążająca psychicznie, a do tego jeszcze 24h zmiany, to może trzeba by w tutaj wprowadzić gruntowną reformę. Czyli np. 6h zmiana, i zmniejszenie liczby godzin tygodniowo np. do 30, i wtedy może nie było by takiego obciążenia psychicznego (krótsza praca, dłuższe przerwy), pozostawiając oczywiście stawki godzinowe w okolicach 300zł.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 14:23Źródło komentarza: 100 tys. miesięcznie? Nie, dziękuję. Lekarze nie chcą pracować na SOR-achAutor komentarza: JagnaTreść komentarza: Zmniejsz dawkowanie Ignac!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 12:33Źródło komentarza: Prezydent Chełma na premiera? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: ignacTreść komentarza: superData dodania komentarza: 5.03.2026, 18:02Źródło komentarza: Prezydent Chełma na premiera? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: miejscowaTreść komentarza: Ta, a Anna Dąbrowska-Banaszek będzie Ministrą Zdrowia i Wszelkiej Szczęśliwości!Data dodania komentarza: 5.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Prezydent Chełma na premiera? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama