Do wypadku doszło w nocy z 29 na 30 listopada. Na miejsce natychmiast pojechały służby ratunkowe.
- Osobówką marki Kia jechał 58-letni mieszkaniec Zamościa. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu. Natomiast kierowcy ciągnika, 22-latkowi z Krasnegostawu, nic się nie stało. Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, mężczyzna był trzeźwy - informuje aspirant Jolanta Babicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.
Droga była zablokowana na czas wykonywania czynności procesowych. Policjanci zorganizowali objazdy i ręcznie kierowali ruchem.
- Mundurowi wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności tego wypadku drogowego. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach - dodaje policjantka.

Czytaj także:


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [8-3-2026]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-1-3-2026-1772927978.jpg)













Napisz komentarz
Komentarze