Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Krasnystaw. Stanęli do wokalnego wyzwania i nagrali kolejne teledyski [WIDEO]

Ośmioro młodych wokalistów, trzy miesiące warsztatów i nagrań oraz wiele godzin montażu materiału. Druga edycja projektu Krasnystaw Young Vocal Challenge pod patronatem Super Tygodnia i Radia Bon Ton właśnie dobiega końca. Od najbliższej niedzieli (13 listopada) będzie można oglądać premierowe teledyski i efekty pracy uczestników.
Krasnystaw. Stanęli do wokalnego wyzwania i nagrali kolejne teledyski [WIDEO]
Uczestnicy i koordynator projektu Krasnystaw Young Vocal Challenge

- Krasnystaw Young Vocal Challenge to nasz autorski projekt, skierowany do utalentowanej wokalnie krasnostawskiej młodzieży. Założeniem jest wsparcie rodzimych młodych artystów i promocja Krasnegostawu - wyjaśnia Marcin Wilkołazki, koordynator projektu i opiekun Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw.

Umiejętności wokalne zaprezentują Martyna Błaziak, Krystian Janiuk, Martyna Liśkiewicz, Sebastian Łukasik, Amelia Magier, Anna Soczyńska, Justyna Wysocka i Bartłomiej Żurek. W pierwszej edycji zmagań uczestnicy skupili się na coverach, teraz będą to także nagrania autorskie. 

- Nasz program daje młodym ludziom ogromną szansę na rozwój ich talentów wokalnych, a przy tym pozwala na sprawdzenie naszych umiejętności przed kamerą oraz w studiu muzycznym - mówi Justyna Wysocka, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw.

Warsztaty muzyczne poprowadziła Katarzyna Kłosowska, a realizacją nagrań audio i wideo zajęli się odpowiednio Krzysztof Dąbrowski i Bartek Dąbrowski.

Projekt Krasnystaw Young Vocal Challenge realizowany jest ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Krasnystaw, w partnerstwie z Młodzieżową Radą Miasta Krasnystaw, Stowarzyszeniem Krasnostawianie, I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie oraz Krasnostawskim Domem Kultury. 

Poniżej zwiastun i zapowiedź teledysków: 

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: staryTreść komentarza: 10-latek nie bardzo wie, o co chodzi z tą komunią (większość dorosłych, łącznie z plebanami też nie wie), to nich przynajmniej zapamieta i kojarzy ten event z prezentami i byciem w centrum uwagiData dodania komentarza: 21.04.2026, 15:08Źródło komentarza: Banalizacja pierwszej komunii. Znany ksiądz alarmuje i uderza w biskupówAutor komentarza: cyklistaTreść komentarza: Precz z rowerami! Rowery na złom!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 13:54Źródło komentarza: Masz takie połączenie? Nie oddzwaniaj. To pułapka na abonentówAutor komentarza: ścieżki roweroweTreść komentarza: w krasnymstawie urzędnicy wpadli na genialny pomysł by wykazać się,że budują ścieżki rowerowe.Po prostu zabrali pieszym połowę chodnika ,postawili jakiś znak i gotowe!!Taka łatwizna prowadzi do kolizji i zagrożenia życia lub zdrowia pieszych!!!!!!gratulacje dla ,,oszczędnych i cwanych urzędników!!!!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:22Źródło komentarza: Masz takie połączenie? Nie oddzwaniaj. To pułapka na abonentówAutor komentarza: LeokadiaTreść komentarza: A posłanka Anna Dąbrowska-Banaszek jest po której stronie?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 08:23Źródło komentarza: Betonowa inwestycja czy niezbędny rozwój? Spór o włodawskie centrum przesiadkoweAutor komentarza: blondynka kolejnaTreść komentarza: W czerwcu tego roku!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 07:01Źródło komentarza: Budowa ulicy Bojarskiego w Krasnymstawie wciąż na papierze. Skąd te opóźnienia? - pyta radny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama