Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Dwa starty Olimpu. Hubert i Igor walczyli o podium

Dwaj pięściarze z klubu Olimp Chełm rywalizowali jednocześnie na matach Ciechocinka i Zakopanego. Chociaż nie udało im się pokonać najważniejszych przeciwników, to i tak wrócili z sukcesami.
Dwa starty Olimpu. Hubert i Igor walczyli o podium
Igor Rondoś - Aleks Urbański

Źródło: FB KnockOut Promotions

W Pucharze Polski kadetów starszych i juniorów młodszych, który rozgrywał się w Ciechocinku, chełmski Olimp był reprezentowany przez Huberta Nowosada. Wygrał on dwie walki, docierając do finału, w którym jednak uległ bardziej doświadczonemu zawodnikowi z Buska-Zdroju. Ostatecznie zmagania zakończył ze srebrnym medalem.

Jednocześnie w Zakopanem odbywała się 25. gala Knockout Boxing Night, w której wziął udział Igor Rondoś. Został tam zaproszony do pojedynku na poziomie boksu olimpijskiego w porozumieniu Polskiego Związku Bokserskiego i TVP. Stoczył piękne i wyrównane starcie z Aleksem Urbańskim, złotym medalistą tegorocznych mistrzostw Polski, przegrywając w ostatniej rundzie.

- Przygotowywaliśmy się do tej walki, mimo że czasu było mało, więc mimo porażki jestem zadowolony z występu Igora - mówi trener chełmskiego Olimpu, Konrad Rondoś. - Komentatorzy gali nazwali go "perełką polskiego boksu", co dodatkowo mobilizuje nas do dalszej pracy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama