Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 16:08
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Soczyński znów triumfuje! Przerwana passa Valentina

Michał Soczyński, pięściarz pochodzący z Dorohuska, a obecnie zawodnik Starej Szkoły Boksu w Lublinie, zdominował wyżej rozstawionego rywala. Podczas gali Tymex Boxing Night 22 nie dał szans słowackiemu fighterowi Adrianowi Valentinowi.
Soczyński znów triumfuje! Przerwana passa Valentina

Pojedynek między Michałem Soczyńskim a Adrianem Valentinem został zakontraktowany na sześciu trzyminutowych rund. Pięściarz z Dorohuska od początku dominował i dyktował warunki, do których jego rywal starał się przez całą walkę dostosować. Mimo że to Słowak był faworytem spotkania, już w pierwszej rundzie otrzymał kilka silnych ciosów, w tym celnym lewy podbródkowy. Szybkość Soczyńskiego w kolejnych minutach i następne mocne podbródkowe oraz sierpowe sprawiały, że przeciwnik musiał bronić się od uderzeń z rozciętym łukiem brwiowym. W czwartej rundzie u naszego zawodnika pojawił się krótki kryzys, z którego udało mu się podnieść i kontynuować pięściarskie gradobicie.

Michał Soczyński wygrał pojedynek jednogłośnie na punkty, sięgając nie tylko po kolejne zwycięstwo w zawodowej karierze. Jest również tym pięściarzem, któremu udało się przerwać passę Valentina, wpisując na jego konto pierwszą porażkę.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama