Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Mieszkańcy Chełma mają swojego rzecznika. Przyjmie skargi i zażalenia

Magdalena Mazurkiewicz to rzecznik praw mieszkańców w Chełmie. Od początku września to właśnie do niej można zgłaszać się z problemami bądź zażaleniami.
Mieszkańcy Chełma mają swojego rzecznika. Przyjmie skargi i zażalenia

Źródło: (Archiwum Super Tygodnia)

Od 1 września w Urzędzie Miasta Chełm funkcjonuje nowe stanowisko - rzecznik praw mieszkańców. Funkcję sprawuje Magdalena Mazurkiewicz.

- Do obowiązków rzecznika praw mieszkańców należą między innymi zadania związane z koordynacją i obsługą spotkań z mieszkańcami, reprezentowanie ich interesów i praw wobec urzędu oraz miejskich jednostek organizacyjnych, badanie ich satysfakcji z usług świadczonych przez urząd czy prowadzenie czynności wyjaśniających w sprawach przyjęć interesantów oraz składanych przez nich skarg czy zażaleń - przekazał Damian Zieliński z gabinetu prezydenta Chełma.

Rzecznik praw mieszkańców będzie również nadzorował przestrzeganie przepisów prawa przez pracowników urzędu przy obsłudze interesantów oraz prowadził sprawy związane z budżetem obywatelskim.

Magdalena Mazurkiewicz, która została powołana na to stanowisko, jest z wykształcenia pedagogiem. Pracowała m.in. w MOPR oraz jako pedagog społeczny. W serwisie Facebook prowadzi charytatywną grupę "Widzialna ręka". Można tam publikować prośby o pomoc w różnych sprawach. 

Z rzecznikiem praw mieszkańców można skontaktować się pod numerem telefonu 82 564 33 26 lub mailowo pod adresem: [email protected]

Czytaj także: 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

do. 10.09.2022 12:04
ojj

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Alex .Treść komentarza: Na ulicy Mościckiego w Chełmie brak studzienek burzowych !Data dodania komentarza: 13.12.2025, 12:47Źródło komentarza: Zakończono modernizację sieci wodociągowej na ul. Mościckiego i Litewskiej w ChełmieAutor komentarza: FanpslTreść komentarza: Patrząc na tą radę to sukces że ta gmina jeszcze istniejeData dodania komentarza: 13.12.2025, 06:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcyAutor komentarza: EwelinaTreść komentarza: Mieszkam na Dyrekcji i mam małe dziecko któremu ten łomot nie jest potrzebny i jak mam je uśpić przy tym hałasie czy ktoś przemyślał ta decyzję chcecie robić proszę bardzo jest do tego amfiteatr a nie w środku Miasta gdzie mieszkają rodziny i ludzie starsiData dodania komentarza: 12.12.2025, 19:47Źródło komentarza: Wystrzałowy Sylwester w Chełmie jednak z TV Republika. Może kosztować 6 mlnAutor komentarza: ElvoTreść komentarza: Niby tak, ale weź pod uwagę koszty. Robienie referendum w każdej sprawie wyszłoby strasznie drogo.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 13:24Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusówAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Wójt i radni zarabiają więcej ponieważ tak postanowili radni, a nie dlatego, że Rząd tak postanowił. Rząd zwaloryzował tylko maksymalne, a t tym samym i minimalne stawki wynagrodzenia w których dotychczasowe wynagrodzenie w średniej się znajdowało. Więc nie było obowiązku ich podwyższania a tylko prawo. A przecież to jedna z mniejszych gmin, a sukcesów jakoś nie widać.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 10:34Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama