Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Trenerzy Satori z awansami

Sensei Bartłomiej Zakrzewski i sensei Wojciech Kłodnicki z Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori zdali egzaminy na stopnie mistrzowskie, a także uczniowskie Kyu. Odbyły się one podczas międzynarodowego obozu IKO Poland Summer Camp w Lublinie.
Trenerzy Satori z awansami

Egzamin tradycyjnie składał się elementów: kihon-geiko, ido-geiko, kata oraz kumite. Obaj trenerzy z Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori zostali ocenieni pozytywnie przez komisję, której przewodniczył shihan Katsuhito Gorai (7 dan). Podczas IKO Poland Summer Camp odbyło się również szkolenie sędziowskie, w którym uczestniczył sensei Bartłomiej Zakrzewski. Kończyło się egzaminem pisemnym i praktycznym, w ramach których należało wykazać się m.in. znajomością nomenklatury japońskiego i przepisów walki. Trener chełmskich karateków nie tylko podwyższył swoje kwalifikacje, ale także uzyskał licencję sędziego IKO Judge.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Bardzo przepraszam Chełmian, że pozajączkowali mi się z Zamościakami i Panią Radną wcisnąłem do grona Mieszkańców zacnego Chełma. Swoją drogą, to czy taki CZARCI POMIOT w osobie Pana Maleńczuka miałby szansę na zrozumienie swojej twórczości wśród radnych Chełma?Data dodania komentarza: 6.02.2026, 19:36Źródło komentarza: Lubelskie. Radni PiS nie lubią Maleńczuka, a Maleńczuk ich. Odpłacił się na scenieAutor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Pani Radna Martyna Martyniuk, jako podpiardująca FIOŁKAMI i mocno zaangażowana w w sprawy wyższego rzędu typu „Ą” i „Ę”, ma rację. Następnym razem Łobuza Maleńczuka, jak tylko się pojawi w szacownym mieście Chełm, powinna przykładnie oćwiczyć nahajką, tak dla przykładu. Co by więcej taki POMIOT nie obsrywał swą obecnością tak Zacnego GRODZISKA.Data dodania komentarza: 6.02.2026, 15:07Źródło komentarza: Lubelskie. Radni PiS nie lubią Maleńczuka, a Maleńczuk ich. Odpłacił się na scenieAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Stefaniuuuuuk!Data dodania komentarza: 6.02.2026, 11:50Źródło komentarza: Były prezydent o Stefaniuku: „Nie ma pojęcia o poważnej polityce”Autor komentarza: tutejszyTreść komentarza: nie bać maleńczukaData dodania komentarza: 6.02.2026, 11:12Źródło komentarza: Lubelskie. Radni PiS nie lubią Maleńczuka, a Maleńczuk ich. Odpłacił się na scenieAutor komentarza: historiaTreść komentarza: "miałeś chamie złoty róg ..."Data dodania komentarza: 6.02.2026, 11:05Źródło komentarza: Były prezydent o Stefaniuku: „Nie ma pojęcia o poważnej polityce”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama