Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:19
Reklama Reklama formy Pomix

Gm. Stary Brus. Pobili 15-latka za względy u koleżanek

Dwóch nieletnich postanowiło w perfidny sposób zemścić się na swoim rówieśniku. Najpierw w internecie podszyli się pod ich wspólną koleżankę, a potem zwabili go i pobili.
Gm. Stary Brus. Pobili 15-latka za względy u koleżanek
Autor: Pixabay | mallgoth (ilustracyjna)

Nie lada „pomysłowością” wykazało się dwóch 15-latków. Założyli fikcyjne konto na portalu społecznościowym i podawali się za nastolatkę, by korespondować ze znanym im rówieśnikiem. Gdy nieświadomy niczego chłopak stracił czujność, dał się zaprosić na spotkanie. 

- Kiedy 15-latek pojawił się w umówionym miejscu i czasie, zamiast znajomej, zastał dwóch 15-latków, którzy zaczęli go bić i kopać po całym ciele. Na koniec zagrozili, że jeśli komukolwiek opowie o tej sytuacji, zostanie ponownie pobity. O zdarzeniu zostali powiadomieni włodawscy policjanci, którzy ustalili personalia nieletnich. To mieszkańcy gminy Stary Brus. Ich zachowanie znajdzie wkrótce swój finał w sądzie rodzinnym, gdzie odpowiedzą za pobicie - informuje mł. asp. Daniela Giza-Pyrzyna z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Jak ustalili mundurowi, powodem nieporozumień między nastolatkami, miała być zazdrość o względy u koleżanek.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama