Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 17:54
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Gm. Białopole. Czy powstanie nowe przedsiębiorstwo?

Gmina Białopole opublikowała właśnie zawiadomienie o wszczęciu postępowania w celu wydania decyzji środowiskowych dotyczących możliwości otwarcia nowego przedsiębiorstwa. Jeśli zgromadzona zostanie odpowiednia dokumentacja, firma będzie mogła rozpocząć swoją działalność. Sprawdziliśmy, czym będzie się zajmowała.
Gm. Białopole. Czy powstanie nowe przedsiębiorstwo?
Autor: Pixabay

Wniosek o przeprowadzenie postępowania złożyła Spółka Agrocal Sp. z o.o. z siedzibą w Buśnie, którą reprezentują obecnie Jerzy Dyś i Marcin Franczak. 

Jeśli całe postępowanie zostanie przeprowadzone pomyślnie, Agrocal będzie mógł uruchomić na terenie gminy zakład produkujący nawozy. Pozytywna decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach zezwalać będzie bowiem na „budowę instalacji wytwarzania organiczno-mineralnego środka poprawiającego właściwości gleby wraz z infrastrukturą towarzyszącą”. Infrastruktura związana z produkcją ma powstać w Buśnie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Rolnik 20.09.2022 13:21
Będzie tańszy nawuz

Mietek 04.09.2022 07:04
Już mamy

FANPIS 18.08.2022 11:10
No to bedziemy mieli wielki smród!

KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama