Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama

Krasnystaw. Chmielakowy rozkład jazdy i parkingów [WYKAZ]

W czasie trwania Chmielaków Krasnostawskich 2022 nastąpią znaczne zmiany w organizacji ruchu na terenie miasta. Już w dzisiaj (17 sierpnia), od godz. 17 do 22 sierpnia, do godz. 15 wyłączona z ruchu zostanie pierzeja południowa Placu 3-go Maja (przy ratuszu) oraz ul. Piłsudskiego na odcinku od ul. Kościelnej do Placu 3-go Maja.
Krasnystaw. Chmielakowy rozkład jazdy i parkingów [WYKAZ]
Widok na stary ratusz w Krasnymstawie

W czwartek, 18 sierpnia, od godz. 18 do 22 sierpnia, do godz. 7 wyłączone z ruchu zostaną pozostałe pierzeje Placu 3-go Maja – wschodnia, zachodnia i północna. Będzie również obowiązywał jednokierunkowy odcinek ulicy Kościuszki (pomiędzy ulicą Czystą a Placem 3-go Maja), ul. Żurka na odcinku od ul. Browarnej do Placu 3-go Maja, ul. Poniatowskiego na odcinku od ul. Czystej do Placu 3-go Maja.

W piątek, 19 sierpnia, od godz. 7 do 22 sierpnia, do godz. 7 wyłączone z ruchu będą następujące ulice: ulica Okrzei na odcinku od wjazdu do sklepu Stokrotka do ulicy PCK, PCK na odcinku od sklepu Biedronka do ulicy Okrzei, Podwale w całości, Poniatowskiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Czystą do Placu 3-go Maja, Kościuszki na odcinku od ulicy Czystej do Placu 3-go Maja, Mostowa na odcinku od ulicy Zamkowej do Placu 3-go Maja, Plac 3-go Maja w całości, Kościelna w całości, Matysiaka w całości, Pocztowa w całości, Oleszczyńskiego w całości, Sikorskiego od ul. Konopnickiej do ul. Piłsudskiego, Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Konopnickiej do Placu 3-go Maja.

Ponadto na ul. Sikorskiego od wjazdu na teren Chmielotów i ul. Konopnicka będą ulicami jednokierunkowymi w stronę centrum miasta.

Dla gości chmielakowych przewidziano następujące miejsca parkingowe: ul. Lwowska – przy Szkole Podstawowej Nr 5, ul. Lwowska – przy stacji PKP, ul. Zaułek Nadrzeczny, przy ul. Grobla, przy ul. Cichej, ul. Sobieskiego – przy stadionie, ul. Sobieskiego – przy starostwie powiatowym, ul. Piłsudskiego – przy basenie, ul. Piłsudskiego – przy szkole nr 4, ul. Konopnickiej – za tzw. LOK-iem, ul. Poniatowskiego – przy szkole nr 1, ul. Poniatowskiego – prywatny parking płatny przy sklepie LIDL.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: wołyniakTreść komentarza: oni popełnili tak okrutne zbrodnie zwłaszcza na dzieciach i kobietach i z tego powodu nie przyznają się i będą blokować wszelkie ekschumacjeData dodania komentarza: 1.02.2026, 07:08Źródło komentarza: Prezydent Banaszek broni Chełma przed oskarżeniami ukraińskiej poetki: "Są pewne granice"Autor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Konkretnie gdzie, a poza tym bocznymi drogami to się jeździ ciągnikami i terenowymi.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 23:43Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wykorzystują mrozy, by przygotować się na lato. Chcą stworzyć przestrzeń do rekreacjiAutor komentarza: ŁukaszTreść komentarza: Sluzba kontraktowa jest dedykowana dla bylych funkcjonariuszy. Osoba spoza sluzb otrzymuje ok 6 tys zl, w czasie trwania kontraktu nie sa odkladane zadne skladki emeryturalne itp.i to jest mega slabe. Po zakonczeniu/ rozwiazaniu kontraktu ma sie " dziure" w okresie pracy, odlkadania skladek.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 22:35Źródło komentarza: Straż Graniczna oferuje pracę. Można zarobić od 6 tys. zł "na rękę"Autor komentarza: AhwojnaTreść komentarza: Najlepiej do kijowa, tam zapewnią im ciepło xdData dodania komentarza: 31.01.2026, 22:12Źródło komentarza: Prezydent Banaszek broni Chełma przed oskarżeniami ukraińskiej poetki: "Są pewne granice"Autor komentarza: góralkaTreść komentarza: A co z Banderą i UPA panie Banaszek?Data dodania komentarza: 31.01.2026, 22:03Źródło komentarza: Prezydent Banaszek broni Chełma przed oskarżeniami ukraińskiej poetki: "Są pewne granice"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama