Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 02:08
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

„Nadchodzi koniec, Jarosławie”. Nie chcą powiesić takiego billboardu koło siedziby PiS

Plansza miała być czarna z białym napisem. Ale firma reklamowa nie zgadza się na jej umieszczenie koło centrali PiS.
„Nadchodzi koniec, Jarosławie”. Nie chcą powiesić takiego billboardu koło siedziby PiS
Autor: Screen Facebook

Napis nikomu z PiS by się nie spodobał, a już na pewno nie prezesowi tej partii. Michał Marszał chciał na wolnej dziś planszy umieścić obraz – czarne pole, a na nim biały napis: „Nadchodzi koniec, Jarosławie”.

Tak się jednak nie stanie, bo właściciel powierzchni reklamowej nie zgodził się na taką ekspozycję. Chodzi o powiązaną z Agorą, czyli właścicielem „Gazety Wyborczej”, firmę AMS. Mimo że tytuł znany jest z krytyki PiS, to jednak AMS na reklamę Marszała się nie zgadza.

Dlaczego? Prawnicy AMS powołują się na regulamin, zgodnie z którym firma może odmówić wykonania usługi, jeżeli „treść reklamy obiektywnie narażałaby nośnik reklamowy na wysokie ryzyko zniszczenia wskutek aktów wandalizmu”. Po prostu AMS obawia się, że reklama może zostać zniszczona.

Marszał umieścił w internecie film, w którym wyraża swoje niezadowolenie. Na nagraniu mówi, że – po pierwsze – z napisu nie wynika, o jakiego Jarosława chodzi. Po drugie, nie wiadomo, jaki koniec miałby nadejść, a po trzecie – billboard znajduje się tak wysoko, że trudno będzie go zniszczyć.

– Ludzie przychodziliby tutaj bić brawo, a nie niszczyć plakat – uważa Marszał. I zapowiada: – Przyjedziemy tutaj z przyczepką, może z tablicą LED albo innym wynalazkiem, ale ten billboard postawimy.

Dodajmy, że Michał Marszał nie jest ani osobą anonimową. Współpracuje z Tygodnikiem „Nie” Jerzego Urbana. To – przypomnijmy – w PRL-u prominentny działacz tzw. aktywu partyjnego i były rzecznik prasowy ówczesnych rządów.

Marszał, który z ramienia „Nie” działa w mediach społecznościowych, znany jest z krytyki PiS. Używa przy tym bardzo ostrych, wulgarnych sformułowań.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
miki 17.08.2022 21:57
przepowiednia dla urbana

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama