Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 05:32
Reklama

Rejowiec Fabryczny. Spalił się kompleks garaży przy ul. Wschodniej

Chełmscy strażacy zostali powiadomieni o zdarzeniu dzisiejszej nocy. Przed godz. 2 zaczął palić się jeden z boksów garażowych. Gdy ratownicy przyjechali na miejsce, pożar był już w rozwiniętej fazie. Płomienie zaczęły zagrażać dwóm kolejnym pomieszczeniom.
Rejowiec Fabryczny. Spalił się kompleks garaży przy ul. Wschodniej
Autor: Pixabay | Pexels

Właściciel jednego z garaży zdążył wyjechać swoim samochodem z palącego się budynku. Z dwóch kolejnych auta wyprowadzili strażacy, którzy rozebrali również część dachu w celu dogaszenia wszystkich zarzewi ognia.

Akcja gaśnicza trwała 3 godziny. Spaleniu uległ dach na powierzchni 60 metrów kwadratowych, 3 bramy garażowe i część wyposażenia pomieszczeń. Wysoka temperatura uszkodziła też dwie powłoki lakiernicze w osobówkach. Straty wstępnie szacowane są na 150 tysięcy złotych. Przyczyną zdarzenia mogło być zwarcie instalacji elektrycznej, ale jest to jeszcze dokładnie sprawdzane. 

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Xd 07.08.2022 09:58
Tej nocy okolo 2 Ktos mi biegal po podworku w rejonie

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama