Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 05:23
Reklama

Powrót bez medalu. Kamela ambitnie walczyła we Włoszech

Wiktoria Kamela, wychowanka Cementu Gryfa Chełm, wraz z innymi polskimi kadrowiczkami wystartowała w Mistrzostwach Świata Kadetek we Włoszech. Odnotowała udany występ, mimo że nie udało się jej sięgnąć po medal.
Powrót bez medalu. Kamela ambitnie walczyła we Włoszech

Wiktoria Kamela bardzo dobrze zaczęła na włoskich matach, pokonując rywalkę ze Szwecji 5:0. Niestety, udział w turnieju zakończyła w kolejnej walce, w której stanęła przeciwko reprezentantce Uzbekistanu. Kamela, mimo początkowego i wysokiego prowadzenia, pojedynek przegrała 5:8. W późniejszym etapie zwyciężczyni tego pojedynku uległa zawodniczce ze Stanów Zjednoczonych w starciu, którego stawką był awans do finału. Co ciekawe, tę samą Amerykankę to właśnie Wiktoria Kamela pokonała w finale estońskiego turnieju Tallin Open rozgrywanym w marcu.

- Liczyliśmy na medal i szkoda, że się nie udało, ale i tak bardzo się cieszymy z udanego występu - mówi Dariusz Kucharski, trener sekcji kobiet Cementu Gryfa Chełm. - Wiktoria to młoda i perspektywiczna zawodniczka, która naprawdę świetnie rokuje na sukcesy medalowe w przyszłości. Teraz przed nią głównie występy krajowe, a wśród nich prestiżowe zmagania Czarny Bór Open, które odbędą się w grudniu.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama