Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 05:19
Reklama

Ostępami, ścieżkami i lasami. Pobiegli wzdłuż Wieprza

31 lipca odbyła się kolejna edycja Biegu Dzikiego Wieprza, czyli autorskich zawodów sekcji biegowej Ruchu Izbica. 40 uczestników mierzyło się z wymagającym trailowymi trasami oraz zmiennymi warunkami pogodowymi. Zgodnie z tradycją, nie była prowadzona klasyfikacja.
Ostępami, ścieżkami i lasami. Pobiegli wzdłuż Wieprza

Na starcie Biegu Dzikiego Wieprza stanęli biegacze z Izbicy, ale również z Chełm Biega, Zamość Biega, Tomaszowskiej Grupy Biegowej, lubelskiego klubu "Nie ma letko", a także zawodnicy z Łęcznej, Janowa Lubelskiego, Puław oraz Krasnegostawu. Z dystansem 18 km najszybciej poradził sobie reprezentant gospodarzy Marcin Dras, który dotarł na metę po 1 godz. 33 min 46 sek. Za nim na finiszu zameldowali się kolejno Janusz Miazga i Robert Flis. Na dłuższej trasie, liczącej aż 37 km, niepokonany był Kamil Borowski z Chełm Biega, którego czas to 2 godz. 52 min 21 sek. Drugie miejsce zajął tutaj Mateusz Wilkos, a trzecie Krzysztof Wyrostek.

- Bieg uznajemy za udany, a to zarazem kolejny etap w rozwoju naszej sekcji - podsumowuje Paweł Zieliński z sekcji biegowej Ruchu Izbica. - Wszystko organizujemy non profit i wyciągamy wnioski na przyszłość z każdych następnych zmagań. Bardzo duże znaczenie mają dla nas opinie uczestników, zarówno te pozytywne, jak też zwracające uwagę na to, co można by poprawić. Trzeci i ostatni bieg z tegorocznego cyklu Grand Prix Dzikiego Wieprza zorganizujemy w listopadzie jako uliczny półmaraton.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama