Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 05:26
Reklama

Gm. Żmudź. Kolarze przejadą, ale festynu nie będzie...

Już w najbliższą niedzielę, 31 lipca, przez gminę Żmudź przejedzie peleton najbardziej oczekiwanego wyścigu kolarskiego tego lata - 79. Tour de Pologne. Przy okazji tego wydarzenia zaplanowano letni festyn, na którym mieli wystąpić zaproszeni na tę okazję artyści. Niestety - w związku z nieprzewidywalną aurą władze gminy postanowiły odwołać imprezę, informując jednocześnie, że odbędzie się w innym, bliżej nieznanym terminie.
Gm. Żmudź. Kolarze przejadą, ale festynu nie będzie...
Autor: Pixabay

By móc z bliska obserwować przejazd całego peletonu, kibice powinni się pojawić na trasie ok. godziny 12. II etap wyścigu rozpocznie się w Chełmie i następnie przejedzie przez takie miejscowości, jak: Pobołowice-Kolonia, Wołkowiany, Żmudź, Dryszczów. Kolarze udadzą się następnie w kierunku Hrubieszowa. Przejazd przez gminę Żmudź zaplanowany został pomiędzy godziną 12.10 a 12.35. 

Tuż po wyścigu wszyscy mieszkańcy oraz przybyli do gminy goście mieli wziąć udział w letnim gminnym festynie. Do jego odwołania zmusiły organizatorów niepokojące komunikaty o niesprzyjającej aurze, która ma nawiedzić region właśnie w niedzielę. Na scenie miały wystąpić takie zespoły, jak:  "Zgrany Band", "Orkiestra z Kina Corso" oraz zespół "Gdzie diabeł nie może".

Chętni do uczestnictwa w zabawie nie powinni jednak tracić nadziei - organizatorzy zapewniają, że festyn z pewnością się odbędzie, ale w innym, niezaplanowanym jeszcze terminie. 


"Orkiestra z Kina Corso"
"Orkiestra z Kina Corso"

źródło: GCK Żmudź

"Orkiestra z Kina Corso"
"Orkiestra z Kina Corso"

źródło: GCK Żmudź

"Zgrany Band"
"Zgrany Band"

źródło: GCK Żmudź

"Zgrany Band"
"Zgrany Band"

źródło: GCK Żmudź

"Gdzie diabeł nie może"
"Gdzie diabeł nie może"

źródło: GCK Żmudź

"Gdzie diabeł nie może"
"Gdzie diabeł nie może"

źródło: GCK Żmudź


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama