Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 03:45
Reklama

Gm. Dubienka. Znamy plan tegorocznych Dni Dubienki. Będzie się działo!

Już 30 lipca rozpoczną się doroczne obchody Dni Dubienki. W programie występy lokalnych kapel i zespołów. Zabawa potrwa do niedzielnego wieczoru. Punktem centralnym festynu będzie plac obok czołgu.
Gm. Dubienka. Znamy plan tegorocznych Dni Dubienki. Będzie się działo!
Autor: GCKiC Dubienka

Otwarcie wydarzenia nastąpi w sobotę o godz. 18. Uczestnicy święta będą mogli dobrze się pobawić przy muzyce takich zespołów jak: Zza Rzeki, Kapela GOK-Band, Kapela na 102. Sobotni wieczór uświetni również swoim koncertem gość specjalny - zespół "Top Boys". Dyskotekę poprowadzi natomiast DJ Pre$100. 

W niedzielę program rozpocznie się o godz. 13.30 i na scenie pojawią się m.in. zespół dziecięcy, Dębinki, Sommer, Remedium oraz ShowMen z Szopinka.

Podczas festynu będzie można skosztować lokalnych potraw (w tym specjalnie na tę okazję przygotowanych placków ziemniaczanych) oraz odwiedzić stoiska wystawców i rzemieślników. 

Wójt gminy Dubienka, Krystyna Deniusz-Rosiak informuje również, że w ramach obchodów będzie można zwiedzać niedawno oddany do użytku budynek cerkwi. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama