Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 07:35
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Prowadził motorower, grozi mu więzienie. Co zrobił mieszkaniec Chełma?

Miał pecha, bo „nakrył” go monitoring. Złodziej wpadł na gorącym uczynku, gdy prowadził w stronę swojego domu skradziony jednoślad. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
Prowadził motorower, grozi mu więzienie. Co zrobił mieszkaniec Chełma?
Autor: Policja

Wczoraj (20 lipca) dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży zaparkowanego przy ulicy Kolejowej w Chełmie motoroweru.

- Skierowani na miejsce policjanci wytypowali osobę, która mogła dokonać kradzieży. Pomocny okazał się zapis z monitoringu i rozpoznanie jednego z funkcjonariuszy – mówi komisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. - Mundurowi udali się do jednej z miejscowości w gminie Ruda Huta, gdzie miał zamieszkiwać prawdopodobny sprawca. Już po drodze zauważyli mężczyznę prowadzącego skradziony jednoślad.

70-latek dziwił się, że został zatrzymany. Tłumaczył mundurowym, że motorower był niczyj, więc zabrał go ze sobą. Funkcjonariusze znaleźli też przy nim dokumenty należące do innej osoby.

Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama