Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 09:15
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Gm. Chełm. Dni Okszowa coraz bliżej. Sołtys zaprasza do świętowania.

Sołtys Okszowa Czesław Semeniuk zaprasza do wspólnego świętowania dni tej miejscowości. W programie zaplanowano sporo atrakcji - zarówno sportowych, jak i muzycznych. Wydarzenie zaplanowano 30 i 31 lipca.
Gm. Chełm. Dni Okszowa coraz bliżej. Sołtys zaprasza do świętowania.
Autor: Pixabay

W sobotę, 30 lipca, o godzinie 16 coś dla miłośników piłki ręcznej w wydaniu dziewcząt. Tuż po tym meczu, ok. 17, przewidziany jest mecz piłki nożnej. Tym razem zmierzą się ze sobą chłopcy. 

31 lipca, w niedzielne popołudnie, ok. godz. 14 rozpocznie się natomiast festyn, na którym nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Będą zjeżdżalnie i moc innych niespodzianek. Czas umilą również zespoły: "To i Owo", "Złota kareta" oraz "System".

Miejscem wspólnego świętowania będzie boisko sportowe przy szkole rolniczej w Okszowie. 

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama