Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełm. Na placu Kupieckim schną rośliny. Czy ktoś o nie dba?

Nasi czytelnicy zwracają uwagę na nieco zaniedbaną zieleń na pl. Kupieckim w Chełmie. - Nikt o nią nie dba? - docieka pani Anna. - Kiedyś było tu ładnie, a teraz rośliny umierają i wygląda to naprawdę żałośnie. Skwer miał być miejscem zachęcającym do odpoczynku, jednak, jak widać, wyschnięte krzewy nie wyglądają estetycznie...

Nie tylko pani Anna tak uważa. Odebraliśmy kilka skarg na zaniedbanie tego miejsca. 

- To jest naprawdę ładne miejsce na odpoczynek.  To znaczy mogłoby być ładne... Te wyschnięte krzewy naprawdę nie dodają uroku i nie zachęcają do dłuższego siedzenia na skwerku - mówi pani Agata.

Wystąpiliśmy z zapytaniem do Urzędu Miasta Chełm, czy ktoś dba o te rośliny, czy są zdane same na siebie podczas upałów?

- Plac Kupiecki jest regularnie pielęgnowany. Wykonawcą umowy na Utrzymanie zieleni na terenie miasta Chełm jest Zakład Produkcyjno-Handlowy "MAWIPS". Zwrócimy uwagę na estetykę wykonywanych prac, aby spełniały one oczekiwania mieszkańców naszego miasta - poinformował nas Damian Zieliński z gabinetu prezydenta.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama