Pochodzący z Erytrei Ezana Kahsay, zwany popularnie "Izi", zaczął występy w Chełmiance w lipcu 2021 r. Wcześniej grał w zespole Victorii Żmudź, ale zanim pojawił się w Polsce zbierał doświadczenie w Stanach Zjednoczonych. Najpierw w Cleveland Grover High School, a następnie w Akron Zips oraz reprezentacji narodowej USA. Grał również w klubie Virginia Beach FC, a już w Europie w szwedzkim BK Forward.
- Ezana ma za sobą udany rok w Chełmiance, w którym zdobył 16 bramek i zaliczył 6 asyst - mówi trener Chełmianki Tomasz Złomańczuk. - Jest to bardzo dobry wynik jak na zawodnika, który przyszedł z niższej ligi. Zdziałaliśmy z nim bardzo wiele, więc zostaje nam tylko życzyć mu powodzenia i skuteczności w nowym klubie.
Czytaj także:
- Nie tylko biegają. Kolejne sukcesy chełmian
- Walka na plaży! Klub kibica Arki zaprasza do zmagań
- Wiadomo, kto z kim zagra. Znamy składy piłkarskich lig
- Mirzwa i Jakóbczak na podium. Chełmianie zajęli pierwsze miejsca








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)



![Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA] Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-ciezarowek-w-lowczy-po-jednego-z-kierowcow-przylecialo-lotnicze-pogotowie-ratunkowe-1773344784.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze