Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełm. Stacja ratownictwa ma więcej karetek. Kupiła dwa mercedesy

Dzisiaj (30 czerwca) do Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie dotarły dwa nowe ambulanse Mercedes-Benz Sprinter 419 wraz ze sprzętem medycznym.
Chełm. Stacja ratownictwa ma więcej karetek. Kupiła dwa mercedesy

Autor: Chełm na Sygnale

Chełmscy ratownicy mają między innymi pierwsze nosze z automatycznym, hydrauliczno-elektrycznym systemem załadunku (podnoszenie, obniżanie z elektrycznym wprowadzaniem noszy z i do ambulansu), który eliminuje ręczne przenoszenie pacjenta na noszach.

Stacja zakupiła ambulanse za środki własne. Kosztowały trochę ponad 1 mln 617 tys. zł.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama