Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:21
Reklama

Dubienka i Żmudź zmierzyły się w rywalizacji pożarniczej

Druhowie i druhny z zastępów OSP mieli okazję, by porównać poziom swojego wyszkolenia podczas ostatnich zawodów sportowo-pożarniczych, jakie miały miejsce nad zalewem Starosiele w gminie Dubienka. Rywalizacja była zacięta, ale udało się wyłonić najlepsze zespoły.
Dubienka i Żmudź zmierzyły się w rywalizacji pożarniczej
Autor: UG Dubienka

Gminne zawody sportowo-pożarnicze cieszą się dużą popularnością i zawsze przyciągają rzeszę obserwatorów. Nie inaczej było tym razem, kiedy podczas wspólnych zawodów stanęły naprzeciwko siebie zespoły pożarnicze OSP z terenów Żmudź i Dubienka. Strażacy mieli okazję dowieść, ile są warci w dwu klasycznych konkurencjach - ćwiczeniach bojowych oraz sztafecie pożarniczej. Znamy wyniki tej rywalizacji. 

Końcowa tabela w przypadku gminy Dubienka przedstawia się następująco:

W kategorii ćwiczenia bojowe 1. miejsce zajęła ekipa z Siedliszcza. Druga lokata przypadła w udziale zawodnikom ze Skryhiczyna. 3. miejsce zajęła Uchańka. Na ostatnim, 4. miejscu uplasowała się grupa z Dubienki. Wśród kobiet w tej kategorii 1. miejsce zajęły panie z Dubienki. 

W kategorii sztafeta pożarnicza 1. miejsce zajęli strażacy z Siedliszcza. Tuż za nimi sklasyfikowani zostali druhowie ze Skryhiczyna. 3. miejsce na podium zajęli zawodnicy z Dubienki oraz 4. ekipa z Uchańki. Wśród kobiet w tej kategorii najlepsze okazały się panie z Dubienki. 

W klasyfikacji generalnej najlepsza wśród ekip z terenu gminy Dubienka okazała się drużyna z Siedliszcza. 2. miejsce zajął Skryhiczyn, 3. przypadło drużynie z Uchańki a ostatnie przedstawicielom Dubienki. 

Druhowie ze Żmudzi zostali natomiast ocenieni w następujący sposób: 

W kategorii ćwiczeń bojowych 1. miejsce uzyskała drużyna ze Żmudzi, 2. miejsce zawodnicy z Leszczan, na 3. pozycji uplasowały się Wołkowiany oraz ostatnie miejsce zajął Dryszczów. Wśród kobiet najlepsze w tej kategorii okazały się panie ze Żmudzi.

W sztafecie pożarniczej wykazali się druhowie ze Żmudzi, którzy zdobyli pierwsze miejsce. Tuż za nimi uplasowały się Leszczany. 3. miejsce zajęły Wołkowiany. 4. i ostatnie miejsce zajął Dryszczów. Najlepiej w sztafecie wśród ekip kobiecych zaprezentowała się drużyna pań ze Żmudzi.

W klasyfikacji generalnej najlepsze miejsce wśród ekip z terenu gminy Żmudź zajęła Żmudź, 2. pozycję zajęły Leszczany, 3. miejsce przypadło Wołkowianom oraz na 4. miejscu znalazł się Dryszczów. 

Podczas całych zawodów najlepiej w grupie pań zaprezentowała się ekipa ze Żmudzi.

Czytaj także:

 

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama