Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Boks. Rondoś pokazał klasę i pokonał mistrza Norwegii

Igor Rondoś, zawodnik klubu Olimp Chełm, ma na koncie kolejny sukces. Wywalczył go podczas gali Suzuki Boxing Night, która odbyła się w Jędrzejowie. W kategorii do 71 kg, jako członek polskiej kadry narodowej, stanął naprzeciw starszego od siebie Joanasa Osterfeldta.
Boks. Rondoś pokazał klasę i pokonał mistrza Norwegii

Jonas Osterfeldt jest Mistrzem Norwegii w kategorii juniorów, ale Igor Rondoś pokazał, że jest w stanie sprostać takiemu wyzwaniu. Walka nie potoczyła się do końca po myśli chełmskiego pięściarza, niemniej jednak finalnie udało mu się ten pojedynek zwyciężyć i zdobyć punkty dla reprezentacji Polski.

- Igor był trochę zestresowany, ponieważ pierwszy raz występował przed kamerami, przy tak dużej publiczności, a także w obecności działaczy Polskiego Związku Bokserskiego oraz honorowego gościa, Andrzeja Gołoty – wyjaśnia trener Konrad Rondoś. - Komentatorzy docenili formę naszego zawodnika, co również go podbudowało. Już podczas Polsat Boxing Promotion Igorem zainteresował się Fiodor Łapin, więc to kolejny krok, aby mógł się dalej rozwijać.

Obecnie Igor Rondoś, wraz z innymi reprezentantami kadry narodowej, bierze udział w zgrupowaniu w Giżycku, z którego wróci w lipcu. Rozgrywane tam sparingi zakończą się pojedynkami pomiędzy zawodnikami Polski i Ukrainy.

- Później czekają go jeszcze dwa zgrupowania i miejmy nadzieję, że udział w nich będzie zwieńczony wyjazdem na Mistrzostwa Europy, w których udział jest marzeniem Igora.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama