Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 05:51
Reklama

Paweł Białas z nowymi umiejętnościami. "Stawiam na ciągły rozwój"

Paweł Białas, zawodnik mieszanych sztuk walki i trener Fight Gym Chełm, jest już także instruktorem boksu. Kurs odbył w Warszawie pod okiem profesjonalisty, a nabyte umiejętności planuje wykorzystać zarówno podczas treningów, jak i na ringu.
Paweł Białas z nowymi umiejętnościami. "Stawiam na ciągły rozwój"

Zajęcia instruktorskie prowadził Maciej Miszkiń, utytułowany pięściarz, doświadczony trener, a także komentator boksu.

- O takim kursie myślałem już od dłuższego czasu, ponieważ boks jest nieodzowną częścią MMA - wyjaśnia Paweł Białas. - Podczas zajęć dowiedziałem się o kilku istotnych kwestiach, o których do tej pory nikt mi nie powiedział. Maciek, którego znam jeszcze z czasów studiów, nie opiera się tylko na technikach rodzimych zawodników, bardzo dużo wiedzy czerpie od pięściarzy z innych krajów. Wyłapałem kilka technik, które na pewno wykorzystam na zajęciach ze swoimi uczniami, a także podczas własnych walk.

Czytaj także: Tak strzelają profesjonaliści. Mirzwa drugi w kraju

Kolejny pojedynek chełmskiego fightera został tymczasowo zawieszony, na co wpływ ma sytuacja za naszą wschodnią granicą. Wiele hal sportowych pełni obecnie punkty pomocy uchodźcom, co ogranicza możliwość organizacji gali sportów walki.

- Co prawda nie mogę doczekać się starcia, ale jest w tym wszystkim pewien plus, ponieważ od kilku tygodni borykam się z kontuzją kolana. W ten sposób mam więcej czasu, żeby wrócić do pełnej sprawności - dodaje Paweł Białas.

Czytaj także: Igor Rondoś mierzy jak najwyżej

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: A w Chelmie chca po 8500 za m2 kosmosData dodania komentarza: 08.08.2022, 10:43Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Miki zobaczymy jak teraz będą łatane i czy w ogóle będą . Będą dobre zmiany zresztą już są !!!Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:40Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: ChełmiankaTreść komentarza: Dziwne rzeczy , że spółka miejska jest niezależnym podmiotem jeśli chodzi o kasę . Naprawdę są powody do przechwałek że chce się zamknąć firmę tylko pieniędzy na wypłaty nie było . Wstyd panie prezydencie żeby ludzie nie mieli co do garnka włożyć . Jednak może przy następnych wyborach ludzie zmienią zdanie na temat pana i pana rządów .Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:39Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: szkoda pieniędzy na takie remonty skoro już teraz pojawiły się dziury w tych łatanych miejscachData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:53Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: stali tam do 18 - co najmniej 5 godzin blokowali drogęData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:50Źródło komentarza: Chełm. Skoda zderzyła się z mercedesem na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama