Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:59
Reklama

Boks. Igor Rondoś mierzy jak najwyżej

25 maja zakończyło się zgrupowanie kadry narodowej, które przez jedenaście dni odbywało się w Zakopanem. Brał w nim udział jeden z czołowych zawodników Olimpu Chełm, Igor Rondoś. Treningi odbywały się wspólnie z kadrą narodową Ukrainy.
Boks. Igor Rondoś mierzy jak najwyżej

- Igor bardzo sobie chwalił ten wyjazd. Obóz był bardzo ciężki i jeszcze bardziej intensywny, ponieważ dziennie odbywał trzy treningi - przekazał nam trener Olimpu Konrad Rondoś. - Czasu na odpoczynek było mało, ale nikt o nim nie myślał, bo stawka jest bardzo wysoka. Kolejne zgrupowanie, w którym Igor weźmie udział odbędzie się w drugiej połowie czerwca w Giżycku i również potrwa 11 dni.

Do Giżycka zespół kadrowiczów pojedzie pomniejszony o cztery osoby. Z każdym kolejnym zgrupowaniem skład będzie redukowany aż do etapu, kiedy zostaną w nim tylko najlepsi. Celem tych zgrupowań jest wyłonienie zespołu na Mistrzostwa Europy. Finałem zjazdów z kolei będzie mecz bokserski z pięściarzami z Ukrainy, który odbędzie się w naszym kraju.

- To nie wszystko, ponieważ mamy jeszcze zaplanowane lokalne zgrupowania. 1 sierpnia rozpoczynamy coroczną kadrę województwa lubelskiego nad Jeziorem Białym. Przed nami również zgrupowanie klubowe, w którym oprócz nas wezmą udział zawodnicy z klubów Hetman Zamość i Berej Boxing Lublin - dodaje Konrad Rondoś.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZwnekTreść komentarza: Chcieć to sobie mogą, ja sprzedaję za dużo mniejszą cenę i też naprawdę jest niewiele chętnych. Zresztą sporo pojawia się ogłoszeń w okolicach 4500zł i te oferty gdzie jest powyżej 6k za metr zaczynają wyglądać śmiesznie.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:55Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do Białopola
Reklama
Reklama