Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Boks. Igor Rondoś mierzy jak najwyżej

25 maja zakończyło się zgrupowanie kadry narodowej, które przez jedenaście dni odbywało się w Zakopanem. Brał w nim udział jeden z czołowych zawodników Olimpu Chełm, Igor Rondoś. Treningi odbywały się wspólnie z kadrą narodową Ukrainy.
Boks. Igor Rondoś mierzy jak najwyżej

- Igor bardzo sobie chwalił ten wyjazd. Obóz był bardzo ciężki i jeszcze bardziej intensywny, ponieważ dziennie odbywał trzy treningi - przekazał nam trener Olimpu Konrad Rondoś. - Czasu na odpoczynek było mało, ale nikt o nim nie myślał, bo stawka jest bardzo wysoka. Kolejne zgrupowanie, w którym Igor weźmie udział odbędzie się w drugiej połowie czerwca w Giżycku i również potrwa 11 dni.

Do Giżycka zespół kadrowiczów pojedzie pomniejszony o cztery osoby. Z każdym kolejnym zgrupowaniem skład będzie redukowany aż do etapu, kiedy zostaną w nim tylko najlepsi. Celem tych zgrupowań jest wyłonienie zespołu na Mistrzostwa Europy. Finałem zjazdów z kolei będzie mecz bokserski z pięściarzami z Ukrainy, który odbędzie się w naszym kraju.

- To nie wszystko, ponieważ mamy jeszcze zaplanowane lokalne zgrupowania. 1 sierpnia rozpoczynamy coroczną kadrę województwa lubelskiego nad Jeziorem Białym. Przed nami również zgrupowanie klubowe, w którym oprócz nas wezmą udział zawodnicy z klubów Hetman Zamość i Berej Boxing Lublin - dodaje Konrad Rondoś.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama