Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ostatni wyjazd sezonu. Zakłady bukmacherskie przed meczem Czarni Połaniec - Chełmianka Chełm

W ostatnim meczu czwartej grupy III ligi zespół Chełmianki Chełm uda się na mecz z Czarnymi Połaniec. Podopieczni trenera Tomasza Złomańczuka nie awansują w tym roku do drugiej ligi, ale mają szansę zakończyć rozgrywki nawet na drugim miejscu! Jakie wnioski można wyciągnąć analizując zakłady bukmacherskie na mecz Czarni Połaniec - Chełmianka Chełm? Przyglądamy się kursom polskich bukmacherów.
Ostatni wyjazd sezonu. Zakłady bukmacherskie przed meczem Czarni Połaniec - Chełmianka Chełm

 

Chełmianka Chełm gra ostatnio w kratkę

 

Zawodnicy Tomasza Złomańczuka w ostatnich meczach byli bezkompromisowi, naprzemiennie zwyciężając, ale i przegrywając. W poprzedniej kolejce, zgodnie z przewidywaniami bukmacherów, rozbili przedostatnią w tabeli Tomasovię Tomaszów Lubelski aż 4:1. Bramki dla Chełmianki Chełm zdobyli Łukasz Mazurek z rzutu karnego, Patryk Czułowski, a dwie dołożył Paweł Myśliwiecki. Tydzień wcześniej jednak, choć zakłady bukmacherskie wskazywały inaczej, górą w meczu z Chełmianką Chełm był Sokół Sieniawa - zespół z ostatniego bezpiecznego miejsca w lidze - który wygrał 1:0.

 

Zwycięstwo pozwoli Chełmiance Chełm zająć przynajmniej trzecie miejsce

 

Chełmianka Chełm nie ma już żadnych szans na awans do drugiej ligi. Zajmuje jednak trzecie miejsce w tabeli, które i tak trzeba będzie uznać za niewątpliwy sukces podopiecznych Tomasza Złomańczuka, rozbudzającym dodatkowo nadzieje na awans w przyszłym sezonie. Teraz zwycięstwo z Czarnymi Połaniec zapewni zajęcie najniższego miejsca na podium, ale może pozwolić również na wskoczenie na drugą lokatę. Wszystko zależy od wyniku meczu ŁKS-u Łagów. Te rozważania są jednak jedynie teoretycznie, gdyż piłkarze tego zespołu będą szczególnie zmotywowani, aby wygrać, bo wciąż mają matematyczne szanse na awans, a przy tym grać będą z niemających już szans na utrzymanie Tomasovią Tomaszów Lubelski.

 

Czarni Połaniec nie grają już praktycznie o nic

 

Zespół z Połańca zajmuje przed tą kolejką 12. miejsce i nie ma szans na awans na wyższą lokatę. Jeśli jednak przegra na własnym stadionie z Chełmianką Chełm, wówczas może spaść nawet na miejsce 14 - kosztem Sokoła Sieniawa i Podlasia Biała Podlaska.

 

Zakłady bukmacherskie przewidują wygraną Chełmianki Chełm

 

Przed nadchodzącym meczem zdecydowanym faworytem bukmacherów (istnieje wiele firm oferujących w Polsce legalne zakłady bukmacherskie)  jest drużyna Chełmianki Chełm. Podobnie było jesienią, kiedy bukmacherzy wskazywali na łatwe zwycięstwo graczy Tomasza Złomańczuka, którzy ostatecznie rozbili rywala 4:0. Czy tak będzie i tym razem? Przekonamy się już 18 czerwca o godzinie 17:00.

Kursy bukmacherskie na mecz Czarni Połaniec - Chełmianka Chełm

Fortuna: Czarni Połaniec - 3.35, remis –3.70, Chełmianka Chełm - 1.85

Superbet: Czarni Połaniec - 4.25, remis - 3.90, Chełmianka Chełm - 1.70

Etoto: Czarni Połaniec - 3.60, remis - 3.60, Chełmianka Chełm - 1.85

Firmy bukmacherskie wymienione w artykule dysponują odpowiednim (wydanym w Polsce) zezwoleniem i są to legalni bukmacherzy w Polsce. Obstawianie zakładów u nielegalnych bukmacherów jest sprzeczne z prawem i karalne. Hazard uzależnia i dostępny jest dla osób pełnoletnich.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama