Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Premiera! Nowy album Sanah już dostępny! [POSŁUCHAJ]

Na ten muzyczny album wielu fanów czekało z niecierpliwością. Krążek Sanah to prawdziwa „Uczta” dla zmysłów. Tak brzmi również jego tytuł.
Premiera! Nowy album Sanah już dostępny! [POSŁUCHAJ]
Autor: screen Youtube Sanah

Klimat premierowej płyty Sanah mogliśmy poznać już jakiś czas temu. Artystka postanowiła po kolei ujawniać szczegóły swojego dzieła. Każdy singiel z płyty „Uczta” to spotkanie z ikoną polskiej muzyki. Do współpracy piosenkarka zaprosiła m.in. Grzegorza Turnaua, Anię Dąbrowską, Igora Herbuta, Artura Rojka i Darię Zawiałow. 

Najgorętsza, piątkowa premiera

W środę 13 kwietnia ujawniono, jak będzie wyglądała okładka premierowego krążka. W sprzedaży pojawiły się również m.in. torby z podobizną wokalistki. Ona sama przyznaje, że projekt był najważniejszym wydarzeniem w jej życiu.

„Uczta – określenie oznaczające miłe spędzanie czasu. To wspólne zasiadanie do stołu, a przy tym stole ludzie mogą się zjednoczyć. Uczta to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu. Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem moim!” – napisała na Facebooku 7 marca, kiedy ukazała się piosenka „Mamo tyś płakała”, którą nagrała wspólnie z Igorem Herbutem. Dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany stowarzyszeniu zaangażowanemu w pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

Na płycie, której premiera miała miejsce w piątek 15 kwietnia, znajdują się te utwory:

1. „Czesława” (duet z Natalią Grosiak)

2. „Szary świat” (duet z Kwiatem Jabłoni)

3. „Sen we śnie” (duet z Grzegorzem Turnauem)

4. „Tęsknię sobie” (duet z Arturem Rojkiem)

5. „Oscar” (duet z Vito Bambino)

6. „Mamo tyś płakała” (duet z Igorem Herbutem)

7. „Eldorado” (duet z Darią Zawiałow)

8. „Baczyński” (duet z Anią Dąbrowską)

9. „Audi” (duet z Mięthą)

10. „Ostatnia nadzieja” (duet z Dawidem Podsiadło)

Krążek jest do kupienia będzie w trzech wersjach. Na jednym z nich pojawił się dodatkowy utwór „Święty Graal”. O premierze artystka poinformowała tuż po północy w mediach społecznościowych.

Kim jest Sanah?

„Uczta” jest trzecim albumem Zuzanny Jurczak. O 24-letniej piosenkarce z Warszawy świat usłyszał w 2014 roku, kiedy zaczęła na własną rękę publikować autorskie nagrania w serwisach streamingowych. Kariera Sanah rozkręciła się na dobre w 2019 roku, kiedy udzieliła głosu w utworze „Rich in Love” Matta Duska. Do dziś artystkę można usłyszeć w wielu stacjach radiowych. Najbardziej znane kawałki to m.in. „Szampan”, „No sorry”, „Invisible Dress” czy „Ale jazz!”.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama