Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Rejowiec: Uderzył w drzewo, zginął na miejscu

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło w czwartek (11 listopada) rano w gminie Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem 33-latek stracił panowanie, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku tego darzenia poniósł śmierć na miejscu.
Gm. Rejowiec: Uderzył w drzewo, zginął na miejscu

Wczoraj rano dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj rano na drodze powiatowej w miejscowości Zagrody w gminie Rejowiec.

- Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem 33-letni mieszkaniec gminy Rejowiec z nieustalonych dotychczas przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi na pobocze, gdzie dachował i uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Więcej na temat tego zdarzenia napiszemy w najbliższym wydaniu Super Tygodnia (15 listopada)

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama