Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Święto bębniarzy w Magicznych Ogrodach

Wyjątkowy, baśniowy ogród, leżący w turystycznym sercu Lubelszczyzny we wrześniu czeka na Was w weekendy.
Święto bębniarzy w Magicznych Ogrodach

Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec to pierwszy w Polsce ogród stworzony na bazie autorskiej baśni. Nieopodal Kazimierza Dolnego nad Wisłą w województwie lubelskim spotykamy wyjątkowy, leżący na18 hektarach ogród. Wypełnia go milion roślin – drzew, krzewów i kwiatów. Bramy Ogrodu są otwarte dla gości codziennie, do końca września, od 10:00 do 19:00.

Kiedy wejdzie się do środka i stanie na baśniowym dziedzińcu, szerokimi alejkami przyjaznymi dla osób z niepełnosprawnościami, będzie można dotrzeć do wielkiej ilości atrakcji. Są nimi strumyki, wodospady, mostki, punkty widokowe, plaża. Najmłodsi goście mnóstwo radości mają z korzystania ze specjalnych atrakcji zręcznościowych, które można znaleźć w baśniowych krainach, a które wymagają siły i zwinności. Wszystkie one są dostępne w cenie biletu.

Magiczne Ogrody zapraszają do pięciu restauracji i ogródków restauracyjnych, a na kierowców czeka blisko 2 tysiące miejsc na bezpłatnych parkingach.

 

Baśń trwa

To niezwykłe połączenie pięknego ogrodu i baśniowej opowieści zachwyca kolejne grupy gości Magicznych Ogrodów. Pozytywne opinie można znaleźć na różnych stronach internetowych. Wynika z nich, że intencje twórców tego rodzinnego parku są zgodne z tym, co odwiedzający w nim odnajdują. Jedną z ważnych rzeczy, jest umiejętność odnalezienia w sobie dziecka. Wielu dorosłych już nie pamięta jak to jest być szczerym, prawdomównym i beztroskim. Kolejna wartość to budowanie więzi rodzinnych, co często udaje się mimochodem. Kiedy spędza się razem wiele godzin, nagle może się okazać, że rozmawianie ze sobą jest czymś fascynującym. Jeśli do tego jeszcze tato lub dziadek włoży sporo wysiłku żeby rozbujać smocze huśtawki lub rozkręcić karuzele, cała rodzina może spędzić naprawdę wspaniały dzień.

 

Święto Krasnoludzkich Bębniarzy!

Tych baśniowych postaci nijak nie można nazwać cichymi bohaterami, choć na ogół są bardzo skromni. Pierwszy wrześniowy weekend (4-5.09) to święto krasnoludzkich bębniarzy czyli wszystkim gościom towarzyszyć będą dźwięki bębnów, które zrobione zostały ze smoczych kciuków. Oprócz tego wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w krasnloludzkich szkoleniach i turniejach. Na Dziedzińcu będzie się można natknąć na tańce, hulanki i mordolową zumbę a na Wydarzeniowisku na wspólne muzykowanie w rytmie smoczych bębnów. Na Bal na Zamku zaproszą Wróżki Smużki a całości dopełni Orientalna podróż z czarodziejką Bari-ba-ba na Scenie w Drzewach. Całość trwać będzie od 11:00 do 17:00.

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama