Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Magiczne Ogrody uwalniają marzenia

Wyjątkowy, baśniowy ogród, leżący w turystycznym sercu Lubelszczyzny czeka na Was do końca września.
Magiczne Ogrody uwalniają marzenia

Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec to pierwszy w Polsce ogród stworzony na bazie autorskiej baśni. Nieopodal Kazimierza Dolnego nad Wisłą w województwie lubelskim spotykamy wyjątkowy, leżący na18 hektarach ogród. Wypełnia go milion roślin – drzew, krzewów i kwiatów.

Bramy Ogrodu są otwarte dla gości codziennie, do końca września, od 10:00 do 19:00.

Kiedy wejdzie się do środka i stanie na baśniowym dziedzińcu, szerokimi alejkami przyjaznymi dla osób z niepełnosprawnościami, będzie można dotrzeć do wielkiej ilości atrakcji. Są nimi strumyki, wodospady, mostki, punkty widokowe, plaża.

Najmłodsi goście mnóstwo radości mają z korzystania ze specjalnych atrakcji zręcznościowych, które można znaleźć w baśniowych krainach, a które wymagają siły i zwinności. Wszystkie one są dostępne w cenie biletu.

Magiczne Ogrody zapraszają do pięciu restauracji i ogródków restauracyjnych, a na kierowców czeka blisko 2 tysiące miejsc na bezpłatnych parkingach.

 

Ogrody czekają

Każda wizyta w Magicznych Ogrodach, szczególnie ta pierwsza, jest przeżyciem niezwykłym. Poruszone są wszystkie zmysły, otaczające nas piękno powoduje, że cieszymy się każdą chwilą. Janowiecki park leży od dziesięciu kilometrów i więcej od miast i miasteczek i dlatego tak skutecznym hasłem jest „wyrwij się z miasta”, bo jest odróżniającym się światem baśni, który zaprasza aby do niego wejść i spędzić w nim wiele godzin.

Magiczne Ogrody to park rodzinny, więc nie ma limitów wieku – specjalne bilety dostają dzieci które, mają mniej niż 100 cm wzrostu, a z drugiej strony wcale nie tak rzadko pojawiają się tu babcie z dziadkami :) Każdy może tu znaleźć coś dla siebie, nawet córka-nastolatka, o której z radością napisała na swoim blogu zwykłamatka.pl, że jej obawy czy Magiczne Ogrody są dla niej, szybko się rozwiały.

Zapewne sporo jest jeszcze osób, które nie wiedzą, że czeka na nich piękna przyroda i przygoda – czas to zmienić!
 

Uwolnij marzenia!

W nadchodzący weekend 7/8 sierpnia do Magicznych Ogrodów ponownie zawita cieszący się olbrzymią popularnością tajemniczy wędrowiec Bill Bombadill! Pełnia lata to znakomity czas aby uwolnić swoje marzenia i wziąć udział w spektakularnym pokazie. Ten nietuzinkowy ulubieniec wszystkich dzieci zaprosi do swojego magicznego świata akrobatycznych popisów, żonglerki, pantomimy oraz przezabawnych gagów. Będzie bawił, rozśmieszał, powodował zachwyt ale i trzymał w napięciu! Przybądź koniecznie na ten niezwykły pokaz cyrkowy, a zobaczysz co to prawdziwa jazda bez trzymanki!

O godz. 13:00 i 16:00 Dziedziniec stanie się areną tańca i zabawy, gdzie w magiczną przestrzeń tanecznym rytmem poszybują rozmarzone kapelusze, maczugi i płonące pochodnie. Mordole zaproszą wszystkie dzieci i dorosłych do zatańczenia mordolowej zumby, a wszystkiemu akompaniować będzie smoczy bęben.

Na Scenie w Drzewach o godz. 12:30 i 14:30 w swój magiczny świat zabierze was Czarodziej Krzywa Nóżka. Podczas występu sami będziecie mogli zdecydować czy magia to, czy może iluzja? Będzie można podziwiać również spektakularną żonglerkę z nożami, triki karciane, znikające przedmioty, czy też stawianie baniek na głowie.

To wcale nie wszystkie atrakcje, będzie w czym wybierać!

 

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

instagram.com/magiczne_ogrodyOceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama