Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Tragedia na DK12 - dwie osoby zginęły w wypadku

Dwie osoby zginęły, a kilkoro zostało rannych po poważnym wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w Bezku Kolonii. Zderzyły się tam ze sobą trzy samochodu.
Chełm: Tragedia na DK12 - dwie osoby zginęły w wypadku
Autor: Grzegorz Drozdalski

O szczegółach mówi st. sierżant Angelika Głąb-Kunysz z KMP w Chełmie:

- Ok. 7:30 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Chełm-Lublin. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący ciężarową Scanią wyprzedzał inne pojazdy i stworzył zagrożenie. Zmusił tym kierującego osobowym renault do ucieczki. Próbował on uniknąć zderzenia z ciężarówką, ale uderzył w busa i oba samochody wypadły z drogi. Na miejscu zginęły niestety dwie osoby, kierowca osobówki i pasażerka busa, a do szpitala trafiło 9 osób. Na miejscu pracuje prokurator.

Początkowo była mowa o jednej ofierze śmiertelnej, ale niestety dotychczasowy bilans okazał się tragiczniejszy. Na miejscu cały czas pracują służby, w tym 8 zastępów straży pożarnej, 6 zespołów ratownictwa medycznego i prokurator. Droga jest całkowicie zablokowana, więc kierowcy muszą przemieszczać się objazdami. Utrudnienia mogą potrwać do południa.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kamil 04.08.2021 10:49
2 samochy się zderzyły a nie trzy. Kieowca ktory wyprzedzal na trzeciego i spowodował zderzenie dwoch pojazdów a sam uciekl.

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama