Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włodawa: Poczuj Zew Natury

Fundacja Dary Kultury i Włodawski Dom Kultury zapraszają na festiwal "Zew natury". W programie tegorocznej imprezy masa atrakcji powiązanych ze świetną zabawą i kontaktem z przyrodą.
Włodawa: Poczuj Zew Natury
Autor: Facebook Krzysztof Cugowski

Będą koncerty, warsztaty, programy edukacyjne, wspaniała kuchnia i co najważniejsze niezapomniane emocje i wypoczynek na łonie natury! Impreza jest dwudniowa, rozpocznie się 23 lipca o godz. 19 w amfiteatrze we Włodawie. Pierwszego dnia wystąpią:  Naturavika, Krzysztof Cugowski z zespołem mistrzów. Z kolei o godz. 21.45 w sali widowiskowej WDK posłuchamy Neoklez. Ostatni punkt programu tego dnia przewidziany jest o godz. 23.23. W ogródku letnim WDK zagra Spisek Jednego.

Koncertową sobotę rozpocznie w amfiteatrze o godz. 19 Marcelina. O godz. 20.30 wystąpi Jarecki. Z kolei o 21.45 zagra Skubas. Od godz. 23.23 czas uprzyjemniać będzie Gooral, ale to już w ogródku letnim WDK.

Do tej pory na festiwalu zagrali między innymi: Łąki Łan, Grubson, Stanisław Soyka, Domowe Melodie, Czesław Śpiewa, NeoKlez, Wanda i Banda.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama