Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 15:19
Reklama

Magiczne Ogrody najlepsze w Polsce

Według Katarzyny Węgrzyn, autorki turystycznego bestsellera „Gdzie w Polsce na weekend”, czołowej polskiej blogerki turystyki rodzinnej, rodzinny park tematyczny Magiczne Ogrody w Janowcu „to najlepszy obiekt dla rodzin z małymi dziećmi w Polsce”.
Magiczne Ogrody najlepsze w Polsce

Przewodnik blogerki opisuje niezwykłe i nieznane miejsca w każdym z 16 województw, w tym najpopularniejsze parki rozrywki. Jak pisze autorka: „spora ich część to eksplozja kiczu i hałasu. Magiczne Ogrody są ich zdecydowanym przeciwieństwem. Nie znajdziecie tu kolorowych maszyn na żetony ani innych pochłaniaczy czasu i pieniędzy”.

Fani Magicznych Ogrodów od początku istnienia, regularnie potwierdzają dobre opinie na jego temat. Park kilkakrotnie otrzymał tytuł najlepszej rodzinnej atrakcji turystycznej w Polsce oraz certyfikat Marka Lubelskie.

Opinia Katarzyny Węgrzyn, będąca wynikiem jej wieloletnich podróży po Polsce, jest ważnym potwierdzeniem tego, co przez wiele lat zauważali internauci. Magiczne Ogrody stają się Bramą Lubelszczyzny, która przyciąga coraz więcej turystów na słabo znane tereny dawnej Rzeczpospolitej.

Budujące jest to, że coraz więcej młodych Polaków rozpoczyna zwiedzanie Polski od Lubelszczyzny i Magicznych Ogrodów.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Byłem 26.07.2021 12:42
Godzina w kolejce do kasy, godzina w kolejce po jedzenie, 40 minut w kolejce po lody, 40 minut w kolejce do toalety 20 minut w kolejce do ciuchci 30 minut w kolejce do zjeżdżalni. To wszystko za jedyne 249zł. Byle jakie jedzenie za niemałe pieniądze. Jazda wózkiem po piachu i kamieniach, parkowanie 15 minut drogi albo 15zł płatny. Nie polecam

Reklama
Reklama
Reklama